دانشگاه علم و صنعت ایران-  پویا نمایی
لینک پویا نمایی کنفرانس پیشین

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها

 قابل توجه کلیه علاقمندان به شرکت در مسابقه بهترین پویانمایی:

  • کلیه فایل ها (ساخت هندسه، شبکه‌بندی، شبیه‌سازی و ...) روی یک DVD به دبیرخانه کنفرانس ارسال گردد.(فایل‌های Animation ترجیحا با پسوند AVI ایجاد شوند)
  • گزارش مختصری (به بخش ارسال مقالات مراجعه شود) حداکثر 20 صفحه به صورت فایل Word و PDF شامل تعریفی از پدیده فیزیکی یا فرآیند موردنظر، دیدگاه‌های حاکم بر شبیه‌سازی، شرایط مرزی و در نهایت حل و ساخت Animation آورده شود.
  • روی DVD ارسالی مشخصات فرد/افرادی که در تهیه Animation مشارکت داشته‌اند آورده شود.
  • مشخصات نرم‌افزاری که از آن برای شبیه‌سازی استفاده شده است، ذکر گردد. کلیه شبیه‌سازی‌ها باید مبتنی بر نرم‌افزارهای CFD انجام شده باشد.
  • آثاری که بعد از تاریخ 20/2/1393 ارسال شوند و یا تا تاریخ ذکر شده، نقص مدارک داشته باشند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.
  • لازم به ذکر است برای هرکدام از آثار باید حداقل یک نفر از اعضاء در کنفرانس ثبت‌نام کرده باشد. هزینه‌های شرکت در مسابقه همانند هزینه‌های ارسال مقاله است. برای جزئیات ثبت نام به بخش ارسال مقالات مراجعه شود.
    به پویانمایی(Animation) برگزیده علاوه بر درج مشخصات خالق اثر در سایت کنفرانس و مجله مهندسی شیمی ایران جایزه نفیسی نیز تعلق خواهد گرفت. همچنین آثار پذیرفته شده توسط هیات داوران در سی دی مقالات کنفرانس درج خواهند شد.

 

لینک

cfd1

cfd2

cfd3

 با عضو شدن در rapidshare.com می توانید فایل های مورد نظر را در یافت کنید

نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه علم و صنعت ایران:
http://cfd.iust.ac.ir/find-1.98.36.fa.html
برگشت به اصل مطلب